774 620 159
zeptejte se
Přihlášení pro registrované uživatele

Top nabídky

ÚrokZpůsob úročeníÚčel úvěru
1,59 %fixace na 5 letúčelový
1,59 %fixace na 3 rokyúčelový
1,64 %fixace na 1 rokúčelový
1,69 %fixace na 5 letúčelový
1,69 %fixace na 3 rokyúčelový
1,69 %fixace na 3 rokyúčelový

O společnosti

Projekt Opravdová hypotéka vznikl v roce 2014. Jeho cílem je nabídnout klientům komplexní informace k hypotečnímu úvěru bez marketingového zkreslení. Na jediném místě se návštěvník našeho webu dozví podrobnosti o aktuálních nabídkách na trhu, včetně jejich přímého srovnání, a to vše aniž by musel trávit hodiny domlouváním si a realizací osobních setkání v jednotlivých institucích.

Jako jediný server se zaměřením na hypoteční poradenství poskytujeme bez nutnosti registrace všechny informace včetně všech nákladů spojených se zřízením a vedením hypotečního úvěru (např. vedení úvěrových a běžných účtů, povinné vedení kreditních produktů, náklady na sjednání životního pojištění, náklady za pojištění zástavní nemovitosti, atd.)

Vystupujeme tak proti zaužívaným praktikám "sazba OD" a dohledáváme a zveřejňujeme všechny skryté poplatky a jiné náklady. Na rozdíl od podobných portálů není primárním cílem projektu získat kontaktní údaje pro nezávislé finanční poradce, ale specializujeme se na poskytnutí absolutně transparentní nabídky.

Už nemusíte číst podmínky pod čarou ve všeobecných obchodních podmínkách bank a detailně zkoumat jejich sazebníky. Náš tým to rád udělá za Vás a odpoví Vám na klíčovou otázku: "Kolik mě to doopravdy bude stát?".

Novinky


Velký obrat na hypotečním trhu - úročení začíná stoupat Po 1,5 roce permanentního klesání úrokových sazeb u hypoték přišel zlom. Dva největší poskytovatelé hypoték u nás přistoupili ke zvýšení sazeb...

Více
© 2019 OpravdováHypotéka.cz