774 620 159
zeptejte se
Přihlášení pro registrované uživatele

Top nabídky

ÚrokZpůsob úročeníÚčel úvěru
1,59 %fixace na 5 letúčelový
1,59 %fixace na 3 rokyúčelový
1,64 %fixace na 1 rokúčelový
1,69 %fixace na 5 letúčelový
1,69 %fixace na 3 rokyúčelový
1,69 %fixace na 3 rokyúčelový

Hypoteční úvěry

Vyzkoušejte nezávazně naše nabídky hypoték. Nejedná se o žádnou hypoteční "kalkulačku", všechny nabídky jsou reálné a garantované. Na rozdíl od jiných společností uvádíme veškeré podmínky nabídek i poplatky spojené s vyřízením a vedením úvěrů.

Nabízíme nízké úrokové sazby a férové jednání. Můžete také využít našeho bezplatného poradenství. Poradíme Vám také, jak vyřešit refinancování Vaší stávající hypotéky.

Nabídky hypoték se neustále mění tak, jak je banky právě vyhlašují. V případě, že jinde najdete výhodnější nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme uspokojit Vaše potřeby a nalézt Vám nejvýhodnější nabídku.

Služba funguje na základě tří jednoduchých kroků:

  1. Nezávazně zadáte svou poptávku po hypotečním úvěru.
  2. Systém Vám bez registrace zobrazí všechny aktuální nabídky odpovídající přesně Vašim požadavkům včetně podrobných informací a skrytých poplatků.
  3. V případě Vašeho zájmu budete kontaktován pracovníkem banky nebo zprostředkovatelem nabídky s návrhem termínu schůzky.

Novinky


Velký obrat na hypotečním trhu - úročení začíná stoupat Po 1,5 roce permanentního klesání úrokových sazeb u hypoték přišel zlom. Dva největší poskytovatelé hypoték u nás přistoupili ke zvýšení sazeb...

Více
© 2019 OpravdováHypotéka.cz